
Окуляри сонцезахисні Авіатор квадратні з коричневою лінзою чоловічі жіночі, чорна оправа
296 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10775
+380 (99) 564-75-01
Менеджер Сапегіна Анна Юріївнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонцезахисні окуляри є необхідним елементом повсякденного гардеробу, що забезпечує надійний захист ваших очей від агресивного впливу навколишнього середовища. Ця модель створена для тих, хто цінує функціональність та якість. Виріб ефективно знижує інтенсивність яскравого світла, дозволяючи комфортно почуватися навіть у сонячні дні.
- Розмір містка: 1.8 см
- Довжина завушника: 14.6 см
- Ширина лінзи: 5.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Довжина завушника | 146 мм |
| Міст | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

