
Сумка месенджер Зайчиха Джуді Зоотрополіс плюшева на ремінці через плече підлітковий на 2 відділення 19X6X15, сіра
456 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10716
+380 (99) 564-75-01
Менеджер Сапегіна Анна Юріївнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка Кіт – це м'яка іграшка та стильна дитяча сумочка в одному!
Ця чарівна мікро сумка у формі милого пухнастого котика стане ідеальним аксесуаром для вашої принцеси. Дитяча сумка кішка виконана з м'якого штучного хутра, яке приємно чіпати, яке створює відчуття тепла та затишку. Мила дитяча сумочка ідеально підходить для зберігання дрібних речей, таких як телефон, косметика, іграшки, солодощі чи маленькі скарби.
Маленька плюшева сумка для дівчинки – це не лише аксесуар, а ще й справжній друг. Ви побачите, як сумка для шафки в садочок стане незамінною у вашої дитини.
Сумка кішка прикрашена вишивкою носика, очей і вусів, а вушка, що виділяються, надають їй дуже милий вигляд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Плюш |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 19 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴


