
Сумка шопер тканинний Странные дела Stranger Things принт k-pop 39x1x34, чорний
346 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10711
+380 (99) 564-75-01
Менеджер Сапегіна Анна Юріївнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бавовняна сумка текстильна з принтом Stranger Things - стильна деталь ваших повсякденних образів. Шоппер з малюнком - чудовий подарунок собі, мамі, дружині, подрузі, другові. Текстильна сумка замінить негарні та шкідливі пластикові пакети. Модна сумка через плече з малюнком добре поєднується із міським стилем в одязі. Довговічний і простий у догляді дорожній шоппер легко вміщує продукти, особисті речі, якщо ви збираєтеся за покупками, в подорож, на відпочинок. Принт на шоппері виконаний стійкою термотрансферною плівкою. Стійкий принт не потріскається, не втратить колір та текстуру, а міцні ручки витримають навантаження до 10 кг. Щільність шоппера 240г/м2. Бавовняна сумка жіноча і чоловіча невибаглива у догляді: прайте в пральній машині в режимі, що щадить, при температурі води до 30 градусів або руками. Унісекс сумка-шоппер тканинна стане гарним презентом близькій людині або вашим стильним аксесуаром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шопер |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Щільність | 240 г/м2 |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴


