
Набір наліпок Black White Pink y2k вінтаж 50 штук стікерпак на ноутбук самкат гаджети
196 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10430
+380 (99) 564-75-01
Менеджер Сапегіна Анна Юріївнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наклейки для дітей виготовлені з вінілу. Кожен наклейка в наборі унікальний за дизайном. Наклейки багаторазові, водонепроникні та захищені від вигоряння на сонці.
Такі прикольні супернаклейки зі стікерпаку можна наклеїти практично на все: на телефон, ноутбук, одяг, велосипед, холодильник, самокат, скейтборд, сумку, пляшку з водою, комп'ютер, стіну, валізу для подорожей на щоденник, на скетчбук, на блокнот, в альбом, в зошит, на iPhone (айфон).
Набір наклейок стане чудовим подарунком для друзів, дитини, дівчинки, хлопчика, школяра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 1 мм |
| Вид транспорту | Велосипед |
| Кількість у наборі | 50 шт. |
| Довжина: | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴




