
Сумка маленька для дівчинки ошатна подарунок у коробці з ромашкою CAHRES&HEKA
540 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9707
+380 (99) 564-75-01
Менеджер Сапегіна Анна Юріївнаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумочка через плече стане незамінним подарунком дитині на День Народження та будь-яке свято. У комплект входить подарунковий пакет – щоб при покупці сумочки Вам не потрібно було думати про упаковку. За габаритами жіноча сумочка маленька – поміститься улюблений сік 0,2 л та милі аксесуари. Святкова сумочка прямокутна, пісочного кольору та має зручну форму. Подарункова сумка має мінімальний принт і відмінно підійде як для малюка, так і для підлітків. Завдяки невеликому розміру наш виріб можна використовувати як повсякденну сумочку крос боді, так і як ошатний клатч під будь-яке вбрання на захід.
З нашою тканинною сумкою ваша принцеса виділятиметься серед дівчаток. Світла сумочка виготовлена з якісних матеріалів: зовні – тканина ніжний твід, усередині підклад текстиль. Бічні елементи виготовлені зі штучної шкіри, екошкіри. Тканинна довга ручка знімається. Красива фурнітура - милі елементи і ручка з намистин надають особливого шарму. Дівчатка не залишаться байдужими від стильних елементів – м'якої ромашки та стрази метелика.
Базова міні сумка підійде до будь-якого стилю та образу дитини підлітка. Міні-сумка жіноча носиться на короткій ручці або на плічка на довгому ремінці. Яскрава та модна модель підійде до весняного та літнього гардеробу дітей. Незамінна річ для таких сезонів як літо та весна. У вінтаж сумку поміститься маленький телефон (до 13см), дзеркальце та улюблені прикраси. Клатч має одне відділення. З нашою ошатною сумочкою ваша донька не захоче розлучатися! Зробіть подарунок вашій дитині і ваше маля буде найелегантнішою леді!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 6 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 13 см |
| Основні | |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Сумка кошелек |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴






